Wycieczka Lublin – Nałęczów – Kazimierz Dolny – Kozłówka

Home / Blog / Wycieczka Lublin – Nałęczów – Kazimierz Dolny – Kozłówka

Informujemy o możliwości udziału w wycieczce na trasie Lublin – Nałęczów – Kazimierz Dolny – Kozłówka. Szczegóły poniżej.

Wyjazd z Lublina około 8:00. Przejazd do Nałęczowa. Nałęczów Zdrój – jedno z najpopularniejszych polskich uzdrowisk, funkcjonujące już od XIX w. „Do wód” przybywało tu wiele znanych postaci, m.in. Bolesław Prus, Stefan Żeromski, Henryk Sienkiewicz. Zobaczymy tu Park Zdrojowy, pijalnię wód mineralnych i zabytkowe wille.

Przejazd do Kazimierza. Kazimierz Dolny: Rynek z renesansowymi kamienicami, kościół farny, Góra Trzech Krzyży – punkt widokowy na miasteczko i dolinę Wisły, ruiny zamku, baszta, bulwar nadwiślański.

Następnie przejazd do Kozłówki. Muzeum Zamoyskich w Kozłówce to jedyne na Lubelszczyźnie muzeum – rezydencja. Mieści się w XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym, należącym do rodzin Bielińskich i Zamoyskich. Jest to najlepiej zachowana rezydencja magnacka w Polsce i jedna z nielicznych w Europie z tak autentycznym, niemal kompletnym wyposażeniem. Zwiedzanie pałacu z przewodnikiem oraz zwiedzanie Powozowni. Przerwa na obiad we własnym zakresie. Powrót do Lubina w godzinach wieczornych.

Termin 21.09.2019 cena 60 zł przy 50 osobach płatnych

CENA ZAWIERA:
– transport autokarem klasy LUX na trasie: Lublin, Nałęczów, Kozłówka, Lublin,
– bilet wstępu do Pałacu w Kozłówce, oraz na punkt widokowy góra Trzech Krzyży,
– opiekę pilota,
– ubezpieczenie NNW

CENA NIE ZAWIERA:
– obiadu,
– wydatków własnych.

Biuro Podróży Continental Travel,
Al Spółdzielczości Pracy 34/40, 20-147 Lublin
tel. 81 532 46 63, biuro@continental-travel.pl